nedeľa 7. augusta 2016

candy cotton


Ahojte, dnes som sa rozhodla pridať čosi málo z môjho tvorenia... a ako ste už mohli postrehnúť najnovšia udalosť v mojom handmade svete bolo fotenie sviežej letnej kolekcie náhrdelníkov pod značkou LukZu design s názvom "candy cotton".
Jedná sa o kolekciu 9-tich náhrdelníkov v rôznych pastelových a pestrofarebných kombináciách. A presne také bolo aj plánované fotenie, plné farieb. Ako ste už niketorý mohli vidieť na mojej facebook-u stránke fotenie prebiehalo v spolupráci s dvomi talentovanými ľuďmi a to s modelko-vizážistkou Drew a fotografom Michalom (linky na ich stránky nájdete dole).
Naše pôvodné plány na prvom termíne fotenia boli zmarené počasím ale nevzdali sme sa, termín sme v rýchlosti zmenili na jedno poobedie a trochu sme skončili na improvizácii. Nevadí podľa mňa vznikli aj tak super fotky čo myslíte?
"candy cotton collection" 
Jedná sa o kolekciu luxusných šitých šperkov zo sklenených perál a čipiek. Kolekcia 9-tich náhrdelníkov, ktorá vo vás má vyvolať pocit leta, letných dovoleniek a sviežich farieb. Pastelové tóny pre jemnejšie žienky a výrazné farebné kúsky pre letné divy. Je len na vás po ktorom z náhrdelníkov siahnete. Sweet pop, candy, cukríkovo-pestrofarebné ...slová, ktoré vystihujú túto kolekciu.
Tak čo myslíte vedeli by ste si vybrať? Ktorý z náhrdelníkov sa vám páči najviac?
thank you!
model a make-up: Drew Ondrisová

8 komentárov:

 1. sú nádherné a modelka je krásna :) najviac sa mi páči prvý :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak ty jsou opravdu překrásné :) a tobě to sluší ještě víc ♥ taky píšu blog, tak pokud by ses chtěla mrknout případně dát taky odběr, budu moc ráda :) www.fitfoodhealthy.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) len chcem teda pre istotu upresniť tu na týchto fotkách nie som ja :D

   Odstrániť
 3. Moc se mi líbí všechny náhrdelníky, nejvíc možná ten na té úvodní fotce a pak (pokud začnu počítat fotky od začátku pod článkem) na fotce č. 3 :)
  www.lenkasro.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. oo ďakujem :) čoskoro budú k mání aj na Fler ;)

   Odstrániť
 4. Naprostá nádhera :)Já bych si po dlouhém rozmýšlení vybrala nejspíše ten první
  Gabrieless

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem ♥ tie čipkované mám aj rada asi viac ten prvý ako druhý ale favorit je aj tak u mňa ten najväčší :D

   Odstrániť