pondelok 25. januára 2016

POKO LOKO celonožky = moja slabosť + giveaway


Zelená modrá pre (somára:) mňa vždy dobrá....


Ale nieeee nebojte sa nešiblo mi aj keď vlastne... možno aj hej? :)
Dnes som sa rozhodla priniesť vám jeden z mojich, viacej "uletenejších" outfitov. Áno som bláznivá a obliekam sa naozaj rôznorodo. Mňa to však neskutočne baví, asi je to jednoducho vo mne. Tak ako mám chaos pri tvorení, chaos pri upratovaní, chaos v robote (ktorému rozumiem len ja), mám aj "chaos" vo svojej skrini. Je tam naozaj všehochuť a mňa to celkom baví.... síce som si vekom a spolu s veľkosťou skrine uvedomila, že skoro vôbec nemám také tie basic kúsky aby sa moje uletenosti dali kombinovať. Postupne už pracujem na svojom základe od ktorého sa viem odpichnúť v mojom "šantení". Niekto mi raz povedal, že kombinovať zelenú a modrú to je proste odveci. Ja si to však vôbec nemyslím. Túto kombináciu farieb mám celkom rada, len to už potom netreba preháňať z ďalšími výraznými vecami. Potom by som naozaj vyzerala ako ten somár :)  Dnes v mojom outfite preto hrali hlavnú úlohu celonožky (pančuchy) ale nie len tak hocijaké ale rovno handmade a s lietadielkami. Bacha na vec, áno naozaj uchádzam na niektorých výrazných kúskoch :) a cez zimu hlavne na výrazných pančuškách. Aby toho nebolo veľa skombinovala som ich zo zelených oversize svetríkom, ktorý je pri mojej výške skôr ako šaty.  Do toho čierno-zlaté doplnky a blúzku s golierom. Jediné čo by som osobne vymenila je kabát ale je to môj jediný kabát, ktorý je vhodný aj do tohto nečasu a trochu zahreje. (stále som nenašla ten vhodný tj. hlavne aby mi sedel, bol celkom pekný, nie čierny a zároveň v rozumnej cene) Mala som milovanú bundu skvelú parku ale je momentálne na renovácii u mamky, ktorá by sa k tomuto celému omnoho viacej hodila, bohužiaľ na nej odišiel zips (júú medzi tým ako som sa dostala k úprave a písaniu článku, už stihla doraziť od mamky naspäť ♥ to je radosti). Topánky samozrejme nesmeli chýbať, konkrétne z Deichmann-u. Pri nich to bola láska na prvý pohľad a keďže boli vo výpredaji nedalo sa ich tam nechať. Kabelka zas bola vianočný darček, ako ste mohli postrehnúť na instagrame.
Čo hovoríte na tento výsledný outfit? Trúfli by ste si na takúto kombináciu?
Viacero vzorov a štýlových POKO LOKO celonožiek nájdete aj na ich stránke www.pokoloko.sk, napríklad aj takú "Marínu" či "Maliara", ktorého ste mohli postrehnúť už aj na mojom instagrame.
POZOR! Článok nekončí mám pre vás menšiu giveaway, len treba čítať ďalej :)


photo by Oknaj Lehcim, Nikon D3200

tights - POKO LOKO/ shoes - Deichmann/ sweatshirt & coat - secondhand/ handbag - C&A/
blouse - New Yorker/ beanie - Lull Loungewear

Dosť bolo však o mne. Hlavne som vám chcela trochu priblížiť tieto super celonožky, ktoré ako som spomínala sú handmade. Jedná sa o slovenskú značku POKO LOKO, ktorá ručne potláča pančuchy (celonožky) vlastným dizajnovým návrhom. Osobne od nich vlastním už viacero kúskov a veru neviem si ich vynachváliť. Či už kvalitou alebo nápadom sú proste skvelé. Pri tomto outfite som teda mala celonožky "Papierové lietadielka" a spolu s Prof. POKO-m a Doc. LOKO-m sme sa dohodli, že takýmito istými celonožkami vás spoločne obdarujeme. Aby to nebolo len tak spravili sme spoločne menšiu giveaway. Následne vyžrebujeme spoločnými silami jednu šťastnú dušičku, ktorá dostane tieto podľa mňa bombastické celonožky svojej veľkosti. Čiže potom poprosím pozorne si pozrieť ich veľkostnú tabuľku aby sme mohli zaslať správnu veľkosť.
Pravidlá sú fakt jednoduché:
 1. sledovať verejne môj blog
 2. napísať do komentára svoj e-mail, prípadne ak nechcete kvôli spamom kontaktovať ma do 5-tich dní od vyhlásenia výhercu
 3. like-ovať stránku POKO LOKO a sledovať na istagrame @pokolokopancuchy

ďalšie bonusové komentáre na zvýšenie výhry(tie sú voliteľné a píšte ich prosím do samostatných komentárov):

Súťaž bude trvať presne do Valentína tj. 14.2. a v pondelok vyhlásim výsledok.


21 komentárov:

 1. Ďakujeme za súťaž:)
  GFC: vaja vaja
  FB: SimonaBelasa
  IG: vaja7
  wendi@centrum.sk
  Pozývam teba a tvojich čitateľov na moju giveaway:
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk/2016/01/novorocna-giweavay.html?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sledujem ťa na instagrame ako vaja7:)
  wendi@centrum.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nějak mi pěkné nepříjdou, v našem městě by se na mě lidé asi divně koukali, kdybych tak vyšla na ulici. :) Hrozně se mi líbí ten kabátek. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ono je to vec vkusu :) ja mám osobne veľmi rada, takéto kúsky a práve to, že to nie je bežne viditeľné...čiže samozrejme aj na mňa tu ľudia pozerajú, mne to však nevadí :) napríklad POKO LOKO majú naozaj viacero vzorov od tých výraznejších cez jednoduchšie .... kabátik mám tiež veľmi rada ale bohužiaľ pomaličky dosluhuje

   Odstrániť
 4. Práveže takáto kombinácia sa aj mne páči.. lebo ten zelený svetrík s čiernimi pančuchami bol podla mňa nevýrazn.. pekne oživené. .ale uznávam, je to odvážne :)

  DO súťaže sa zapájam, prečo nie? :)
  1: sledujem :)
  2: zuzanafric@gmail.com
  3: lajknuté a sledované :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jsou nádherné. A na fotkách ti to moc sluší. :)
  GFC: Amaemi Amaen
  FB: Kasumi Ryuu
  Instagram: ami.amaemi
  E-mail: Ami.Amaemi@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. GFC: Amaemi Amaen
  FB: Kasumi Ryuu
  Instagram: ami.amaemi
  E-mail: Ami.Amaemi@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. GFC: Amaemi Amaen
  FB: Kasumi Ryuu
  Instagram: ami.amaemi
  E-mail: Ami.Amaemi@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. GFC: ZdeňkaM
  zdenkamartinakova@gmail.com
  FB: Zdeňka Martináková
  Instagram: denikaabomination

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Instagram: denikaabomination
  zdenkamartinakova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 10. FB: Zdeňka Martináková
  zdenkamartinakova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Odpovede
  1. veru sú :) mne ešte učarovalo "labutie jazero" a tieto, ktoré síce nie sú ešte v ponuka ale sú nádherné https://www.facebook.com/PokoLokoPancuchy/photos/pb.390866791065977.-2207520000.1454138759./591087574377230/?type=3&theater

   Odstrániť
 12. Tvoje vlasy jsou naprosto úúžasné! a ty punčochy?! Panebože, i když je nevyhraju, tak si něco takového musím pořídit! Samozřejmě, přála bych si výhru asi jako každá. Díky za úžasnou inspiraci! Bee. fiserova-barbora@seznam.cz
  GFC: Barbora Fišerová
  Instagram: barus_96
  Facebook: Barča Fišerová

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem a to som s nimi stále nespokojná :D držím palce a určite odporúčam pozrieť aj ich stránku a iné vzory, majú naozaj zaujímavé a originálne kúsky, sama už mám ďalšie dva vzory vyhliadnuté :)

   Odstrániť
 13. GFC, FB: Lucia Balintová
  lucinkabalintova@gmail.com
  Nemám instagram tak som namiesto tej podmienky likla jednu tvoju stránku na fb. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. gfc tento ucet
  fb Nika Benko
  ig nikolkajenajkrajsia

  OdpovedaťOdstrániť
 15. fb Nika Benko
  ig nikolkajenajkrajsia
  n.princess(zavinac)azet.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Sleduju jako Blanka S. (fitblanka)
  Na FB jako Blanka Škulavíková
  blanka.skulavikova@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť