utorok 19. januára 2016

Color of the Year 2016

zdroj : www.pantone.com

Ako ste si už mohli podaktorý všimnúť aj tento rok už pantone zverejnil tohto ročnú farbu roka. Pre zmenu však nebola jedna ale hneď dve :) (údajne 1.x v histórii) Konkrétne sú to "Rose Quartz" teda staroružová a "Serenity" - svetlo modrá. Tento rok sa nám preto bude niesť jednoznačne v pastelových farbách.
Čo na to hovoríte? Páči sa vám táto kombinácia?
Osobne sa mi táto kombinácia páči aj keď už nejaký ten rok ružovú na sebe veľmi nemám. Nejak mi jednoducho nesedí k mojim ryšavo-červeným vlasom. O to viac sa mi však páči ak vidím nejakú ženu, slečnu, dámu, ktorá ju naozaj vie skvele skombinovať.  Trochu mi však táto kombinácia farieb pripomína narodenie bábätka (chlapec či dievčatko, kto vie :).
Vzhľadom k tomu, že v mojom šatníku niečo také ako "Rose Quartz" a "Serenity" nie je, rozhodla som sa vám priniesť aspoň menšiu koláž toho čo ma zatiaľ na internete v tých alebo veľmi podobných odtieňoch zaujalo. Aby som vás neklamala, stihla som si medzi tým zaobstarať jedny skvelé tenisky na jar od Novesty v svetlo modrej farbe (a to som ešte ani netušila že bude farbou roka:) ale na tie je ešte čas, predsa len je trochu zima :)
Ako ste na tom vy máte doma niečo v týchto farbách alebo sa chystáte si tieto farby do šatníka zaobstarať?shoes - novesta/ lipstip -sephora/ bracelet, skirt, dress, handbag - ZOOT/ midi skirt -chicwish
glasses - F&F home/ croptop -topshop/ satchel - yoox/ neklace - sashe LK minilab

3 komentáre:

 1. Mně se líbí oba odstíny :). Určitě si něco obstarám do šatníku :).

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Za mňa ani jedna z týchto farieb nie je "top". Svetlomodrá sa mi páči jedine na Fiate 500 a to je tak všetko :D

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. no Fiat 500 v nej veru môže byť pekný :) top-ka to nie je ani pre mňa ešte stále je môj favorit mint na tú mám slabosť ako na jelenčekov :) no tieto dve farby pôsobia na mňa celkovo tak jemne, príjemne a ukľudňujúco

   Odstrániť