pondelok 4. januára 2016

2015 → 2016

Ahojte,
na väčšine blogoch teraz sledujem rôzne zhrnutia roku 2015 a predsavzatia na rok 2016. No u mňa to tak nebude. Dôvodov je veru viacero ale ten najväčší je asi ten, že asi tak isto ako predtým ani v roku 2015 som sa blogu nevenovala až tak ako by som chcela a predstavovala si. Bohužiaľ môj čas je v tomto veľmi zložitý a nejaký ten môj správny harmonogram si nejak neviem nastaviť. Áno moja býčia a chaotická povaha má tomu všetkému najviac na vine :) (hanbím sa). Tak som zhodnotila že takéto zhrnutie by naozaj nemalo význam. Predsavzatia si tiež nedávam. Mám na to veľmi jednoduchý dôvod. Pre mňa predsavzatie nemá takú hodnotu, skôr ho poruším ako keď si bežne počas roka poviem "mohla by som to skúsiť uvidím koľko mi to vydrží" :D (jemine ja som vážne prípad)  Tak som si povedala, že to nebudem ani riešiť. No povedzme, že som si dala taký hm plán aj keď to ani tak nie je plán ako zamyslenie sa nad sebou. Tento rok by som chcela do svojho života zaviesť aspoň pár základných bodov. Snažiť sa prispievať viac článkov na blog (pri čítaní viacerých blogových zhrnutí sa hanbím za svoju aktivitu) a hlavne sa snažiť viac prispievať outfitých článkov (ešte viac sa hanbím). Aj keď tento môj "outfitový plán" stále trochu viazne na fotkách. Môj milý si fotí radšej všetko ostatné ako mňa a zatiaľ som stále nenašla vhodného človeka s kým by sme si sadli, aj po časovej stránke, aj po predstave fotiek. Tak snáď sa s tým tento rok niekam posuniem :) Ďalej by som chcela a to veeeľmi, rozbehnúť už toľko spomínanú novú handmade značku LukZu design. Zatiaľ o tých pár ale pre mňa pekných úspechov ste si mohli prečítať v minulom článku. No a to bude zas a znovu môj hltač času, tak ako minulý rok a aj rok predtým. Och som ja hrozná. No človek by ani neveril aké je to náročné "podnikať" (aj keď by som to tak zatiaľ nenazvala, skôr snaha podnikať) popri práci. Hlavne ak nemáte len jednu značku ale rovno 2. I keď po minulom roku zhodnocujem či tá prvá má nejaký význam a čo s ňou.... No o tom možno inokedy ak vôbec, keďže moje zvažovanie a lamentovanie je vždy nadlho. Tiež by som tento rok prijala aj nejaké tie spolupráce ale to neplánujem siliť. Fakt nie som ten typ čo sa chce naháňať za spoluprácami, no ak by ma už niekto oslovil alebo by som sa s niekým dohodla, potešilo by ma to. Hlavne so strany handmade výrobcov, rada by som predstavila viac tieto naše slovensko-české značky. Tak to sú také moje plány na rok 2016 ale či sa mi ich podarí zrealizovať uvidí sa...

(zdroj: weheartit.com)
Aby to dnes nebolo len o mojom bľabotaním tak som sa rozhodla vám priniesť pre mňa top 10 free kalendárov na rok 2016:

 1. úplne jednoduchý vzor 
 2.  niečo pre umelcov a tých čo majú radi kresby, a hlavne je tam dievča s parôžkami ♥ 
 3. tri druhy v jednom :) stačí si len vybrať vzor 
 4. minimalistický celoročný 
   
 5. mačací :) miau (so psíkmi som nevedela nájsť tak aspoň takýto hih) 
 6. kawaii mini kalendárik 
 7. mini kalendárik s omaľovánkami (antistresový :) 
 8. jednoduchý akvarelový kalendárik 
 9. kalendár do kuchyne 
 10. inšpiratívny a vzorovaný zároveň (máte tam ešte ďalšie 2(tabuľový a geometrický) ale tento ma oslovil najviac) 
Stačí si len vybrať stiahnuť a vytlačiť :)

Na záver by som vám chcela aspoň popriať všetko dobré do nového roka aby sa každému splnilo to po čom túži a ak ste si dali nejaké tie predsavzatia, aby ste ich dodržali. Hlavne prajem veľa lásky, pohody a žiaden stres. Život si naozaj treba užívať, aj keď niekedy je to aj v mojom prípade naozaj ťažké ale dá sa to. Ako ste inak na tom vy dávate si predsavzatia do nového roka alebo nie? Ak nejaké máte pokojne sa pochváľte som zvedavá :)

10 komentárov:

 1. Páči sa mi úvodný obrázok :) a s tým fotografom na outfity v tom nie si sama, takže s tebou úplne súcitím :( snáď sa nám spoločne aspoň podarí pofotiť projekty, o ktorých vždy spolu hovoríme :) musíme myslieť pozitívne!!

  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj mne preto som ho použila :D a to je jasné, že tie dáme akurát pozerám a hľadám čo by som vyrobila a od zajtra chcem už makať na black&white, čiže tam ta budem potrebovať na líčenie a už sa na to teším :D a o jarnej ani radšej nehovorím

   Odstrániť
 2. Jéé tie kalendáre sú krásne ! :) S fotografom som to mala takisto hrozne. Nemal ma kto fotiť, no nakoniec som naučila moju maminu fotiť a teraz ma fotí veľmi rada ! Alebo zapojím do toho fotenia sestru, ktorá však už nemá toľko času :) Môj problém je len trošku v tom, že nemám také prostredie, aké by som si predstavovala na svojich fotkách... super článok :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak to som rada :) a treba sa len na to prostredie pozrieť iným okom a uvidíš tam to vhodné miesto ver mi ale aj tak vždy ide o to zaujať outfitom a nie prostredím :)

   Odstrániť
 3. Vďaka za tipy na kalendáre, mám ich už posťahované asi 30 (samozrejme ani jeden vytlačený :D), takže neviem, či mi vôbec jeden rok na ne všetky bude stačiť :)))

  Držím prsty v novom roku, sám som si toho "naplánoval" (lebo na predsavzatia nehrám ani ja) celkom dosť, tak som zvedavý! :)

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. s tými kalendármi som na tom podobne :) a držím tiež palce v novom roku, vaša nová stránka s Michalom čo máte je skvelá už sa teším na nové články :)

   Odstrániť
 4. Tak nech sa Ti to všetko v Novom roku 2016 vydarí, a to nielen tu na blogu! Pokiaľ ide o kalendáre, sú úžasné - jeden krajší ako druhý. :-)
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) podobne prajem všetko dobré v novom roku a som rada, že sa kalendáre páčia

   Odstrániť
 5. taktiež ako ty, by som chcela viac pridávať na blog. ale myslím si, že outfitových článkov je habadej, neviem ako ostatných, ale mňa vždy tešia tie ostatné :) držím ti palce s módnou značkou a aj s fotografom ;D
  www.gummybaum.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja mám rada aj aj články :) ale určite nebudú chýbať aj tie ostatné, hlavne by som sa chcela venovať viac predstavovaniu slovenských a českých značiek, tak snáď sa mi to podarí... a ďakujem veľmi pekne

   Odstrániť