Deichmann - New collection & limited collection Hanneli Mustaparta


Ešte predchádzajúcu stredu (ospravedlňuje sa za meškanie s článkom) som mala 1.x vo svojom živote, možnosť zúčastniť sa prezentácie novej kolekcie na jeseň/zimu 2015/2016. Vďaka súťaži s prerábkou Deichmann kabelky som od nich dostala tú to skvelú možnosť vidieť ich kúsky naživo. Zároveň v predstihu vidieť ich pripravovanú limitovanú edíciu „Collection Edited by Hanneli Mustaparta“, ktorá sa skladá z 10-tich limitovaných kúskov. Jednalo sa o kolekciu s jednou najznámejších módnych blogeriek Hanneli Mustaparta. Rodenou Nórkou, ktorej štýl sa vyznačuje jednoduchosťou, minimalizmus a niekedy dievčenskou hravosťou. Niektoré vecičky som z kolekcie odfotila (aj s mojimi amatérskymi schopnoťami fotenia, začo sa veľmi ospravedlňujem) a od 1. októbra je táto kolekcia dostupná online na stránke Deichmann.

Pánska kolekcia Deichmann-u sa nesie od modernej cez klasickú až robustnú. Naozaj sa povoľuje všetko vyššia šnurovacia obuv, pánske poltopánky alebo topánky typu Chelsea. Sami môžete vidieť...
Samotná kolekcia jeseň/zima 2015/2016 sa nesie v geometrických tvaroch a nekomplikovaným vzhľadom. Prevládajú farby ako sú sivá, čierna, hnedá, tmavomodrá, fialová a tmavozelená. Dizajn však dotvárajú lesklé, strieborné alebo metalické prvky a hologramové efekty. Zároveň ich oživuje kombinácia materiálov a hra so štruktúrou povrchu ako je napríklad  efekt hadej alebo krokodílej kože. Mimochodom kabelke vľavo dole som neodolala a už som si ju zaobstarala :D Ako čerešnička na torte (ale nie žartujem:), bolo aj prezentovanie DIY súťaže "Vlož do nej dušu". Skoro všetky kabelky boli krásne vystavené na stolíku a možné k prezretiu. Bola som naozaj očarená niektorými výtvormi naživo. Na moje prekvapenie som bola aj vyzvaná k pár slovám k mojej kabelke, čo bol pre mňa teda veeeeľký stres. Na toto veru zvyknutá nie som :) Vraj som to však údajne celkom ustála a nervozitu na mne nebolo vidieť, čo ma veľmi potešilo (vnútri som sa klepala ako malé dieťa)


Nakoniec sme ešte dostali "goodie bag", ktorý ma obsahovo nesmierne potešil. Vzhľadom k tomu, že som už dlhšie zháňala kabelku k jedným mojim milovaným topánočkách. Táto k nim sedím ako uliata. ♥
Na záver by som už len chcela dodať, že som nesmierne rada za možnosť spoznať na tejto akcii mnoho skvelých ľudí ako je napríklad KejmyLindaSaška a jej sestra (skvelá dvojka naozaj:) a mnoho ďalších ľudíĎakujem aj za takúto príležitosť, okúsiť si niečo nového. Mimochodom celá prezentácia sa niesla vo veľmi milom uvoľnenom duchu aj s dávkou humoru, čo bolo za mňa osobne veľké pozitívum. A čoskoro, ak sa mi to podarí čo najrýchlejšie nachystať, Vám prinesiem menší report z Interbeauty 2015. Bola to taká moja "premiéra" sa tam pozrieť.

Vaša ZuZu


Menovky: , ,