nedeľa 12. júla 2015

Opýtajsa.sk

Ahojte,
dnes som sa rozhodla trochu recenzovať. Ako jedna z prvých som mala možnosť si vyskúšať, nový komunitný web portál opýtajsa.sk Cieľom tejto stránky je vzájomná pomoc s akýmkoľvek problémom, ktorý máte a potrebujete naň nájsť odpoveď.
Ako táto stránka funguje?
Úplne jednoducho, stačí položiť akúkoľvek otázku a vy na ňu dostanete odpovede. Otázky sú delené na rôzne kategórie, pre rýchlejší prehľad. Pridanie otázky je úplne jednoduché a je možné ich pridať priamo z hlavnej stránky. Je na vás či chcete pridávať otázky len tak bez registrácie alebo sa priamo na stránke registrujete. Spolu s registráciou však získate viacero výhod a možností. Osobne vám odporúčam registrovať sa, ak viete, že stránku budete navštevovať pravidelnejšie. Máte tam lepšie možnosti sledovania otázok a odpovedí. Celkovo rýchlejší prehľad s malým bonusom možnosti zbierania OSB bodov, ktoré získavate za rôznu aktivitu na stránke. Postupom času si  ich budete môcť zameniť pravdepodobne za rôzne reklamné predmety.
Síce web nie je zatiaľ medzi ľuďmi až taký známy ale myslím si, že pri väčšej návštevnosti by v budúcnosti mohol mať celkom dobrý úspech a mohol by dosiahnuť svoje zameranie. Doterajšia odozva admina na otázky ohľadom stránky je dosť rýchla, čo z mojej strany hodnotím ako veľké plus. Otázka je však ako to bude s inými otázkami. To sa ale necháme prekvapiť do budúcna :)
Plusy:
-prehľadnosť stránky
-rýchla odozva administrátora
-možnosť voľby registrácie a zároveň jednoduchá registrácia
-odmeňovací systém
Mínusy:
-zatiaľ menšia sledovanosť
-chýbajúca sekcia o nás a slabšie spracované vop


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára